Natuursteen strengen hebben we in vele soorten en vaak in verschillende maten. We leveren vanaf 4 verschillende leveranciers. Allemaal prachtige natuurstenen, we hebben ze van super betaalbaar naar de wat duurdere soorten. Hou er rekening mee dat natuurstenen allemaal uniek zijn en in 1 streng kunnen verschillende kleuren voorkomen. Elke levering is weer net iets anders. Zoek je een bepaalde kleur, lichter, donkerder, meer even of juist allemaal verschillende, laat het even weten.
Natuursteen – Onyx, (verhit&gekleurd)
€4.95
| Maat | ca. 6,1mm |
| Hoeveelheid | ong. 63 stuks |
| Kleur | Onyx, (verhit&gekleurd) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ6R-ONYX |
1 op voorraad
Artikelnummer: NTZ6R-ONYX
Categorieën: 6mm, Alle Strengen, Edelstenen, Kralen, Strengen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 63 stuks |
| Kleur | Onyx, (verhit&gekleurd) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |



