Deze schatige nugget kralen zijn super leuk om te gebruiken in speelse sieraden. Door hun vorm zijn ze super leuk als focal kralen in een simpele armband of maak een complete armband van deze super kraaltjes. Ze zijn allemaal uniek, 2 dezelfde vinden voor oorbellen is lastiger met deze vorm kraal.
Natuursteen, Nugget – Purple Phantom Quartz
€0.30
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Purple Phantom Quartz |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC908 |
20 op voorraad
Artikelnummer: YC908
Categorieën: Edelstenen, Kralen, Nieuw, Nuggets, Toermalijn in Kwarts, Toermalijn in Kwarts - Kralen
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn Kwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Nugget |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |



