Deze prachtige Natuursteen blikvanger kralen zijn geweldig voor het maken van een statement ketting, prachtige grote oorbellen of een prominente hanger.
Natuursteen – Mookaiet
€1.80
| Maat | ca. 20X9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mookaiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC011 |
6 op voorraad
Artikelnummer: YC011
Categorieën: Edelstenen, Losse kralen, Nieuw
| Maat | ca. 20X9mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mookaiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Plat Rond |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 14X10X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Agaat Toffie (bijgekleurd) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE503 |
€1.00
| Maat | ca. 12X5.2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE509 |
€3.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | ong. 200 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM61 |
€3.50
| Maat | ca. 4,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG4R-PAVE |
€2.85
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-CHER |
€4.95
| Maat | ca. 4,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Black Obsidiaan |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-OBSI |
€4.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Red Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM4R-RAVE |
€2.85
| Maat | ca. 4,8mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Sesame Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4R-JASP |



