Deze prachtige Natuursteen kralen zijn geweldig voor het maken van een kralen ring, simpele armband of classy oorbellen. Natuursteen kralen hebben we in vele soorten en vaak in verschillende maten. We leveren vanaf 4 verschillende leveranciers. Allemaal prachtige natuurstenen, we hebben ze van super betaalbaar naar de wat duurdere soorten. Hou er rekening mee dat natuurstenen allemaal uniek zijn, alle kralen zijn anders. Elke levering kan weer net iets afwijken. Zoek je een bepaalde kleur, lichter, donkerder, meer even of juist allemaal verschillende, laat het even weten.
Natuursteen, Mini Kolom – Amethyst
€1.00
| Maat | ca. 4-4,6X2,3mm, (ᴓ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | Amethyst |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD109 |
10 op voorraad
Artikelnummer: YD109
Categorieën: Edelstenen, Kralen, Losse kralen, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Amethyst |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Kolom |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-010 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |



