Natuursteen kralen zijn een mooie toevoeging aan elk sieraad. Natuurstenen zijn prachtig en uniek. Wil je voor oorbellen twee zoveel mogelijk gelijken laat het dan even weten in het opmerkingen vakje als je afrekend.
Natuursteen – Labradoriet, Rechthoek
€0.80
| Maat | ca. 18X13X6,2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Labradoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE813 |
17 op voorraad
Artikelnummer: YE813
Categorieën: Edelstenen, Losse kralen, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Bloem Agaat, Rechthoek |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rechthoek |
Gerelateerde producten
€5.95
| Maat | ca. 4,4mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Green Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-GAVE |
€2.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 74 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM64 |
€2.85
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-CHER |
€1.00
| Maat | ca. 12X5.2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE509 |
€5.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Picture Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-PICT |
€2.95
| Maat | ca. 4,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Black Silk Stone |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-SILK |
€1.80
| Maat | ca. 20.5X7.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Kambaba Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC015 |
€8.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Snowflake Obsidiaan |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-SNOO |



