Natuursteen strengen hebben we in vele soorten en vaak in verschillende maten. We leveren vanaf 4 verschillende leveranciers. Allemaal prachtige natuurstenen, we hebben ze van super betaalbaar naar de wat duurdere soorten. Hou er rekening mee dat natuurstenen allemaal uniek zijn en in 1 streng kunnen verschillende kleuren voorkomen. Elke levering is weer net iets anders. Zoek je een bepaalde kleur, lichter, donkerder, meer even of juist allemaal verschillende, laat het even weten.
Natuursteen – Labradoriet
€22.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Labradoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTX8R2-LABR |
3 op voorraad
Artikelnummer: NTX8R2-LABR
Categorieën: 8mm, Alle Strengen, Edelstenen, Edelstenen, Labradoriet, Labradoriet - Kralen, Nieuw, Strengen
| Maat | ca. 8mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Labradoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€3.95
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Brown Snowflake Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-BSNOW |
€5.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Fancy Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-JASP |
€3.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Dalmatier Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-DALM |
€5.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Picture Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-PICT |
€8.50
| Maat | ca. 4,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Rainbow Fluoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4R-FLUO |
€5.95
| Maat | ca. 4,4mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Green Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-GAVE |
€3.50
| Maat | ca. 4,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG4R-PAVE |
€3.95
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Turquoise (imitatie) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTT4R-ITUR |



