Natuursteen strengen hebben we in vele soorten en vaak in verschillende maten. We leveren vanaf 4 verschillende leveranciers. Allemaal prachtige natuurstenen, we hebben ze van super betaalbaar naar de wat duurdere soorten. Hou er rekening mee dat natuurstenen allemaal uniek zijn en in 1 streng kunnen verschillende kleuren voorkomen. Elke levering is weer net iets anders. Zoek je een bepaalde kleur, lichter, donkerder, meer even of juist allemaal verschillende, laat het even weten.
Natuursteen – Labradoriet
€22.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Labradoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTX8R2-LABR |
3 op voorraad
Artikelnummer: NTX8R2-LABR
Categorieën: 8mm, Alle Strengen, Edelstenen, Edelstenen, Labradoriet, Labradoriet - Kralen, Nieuw, Strengen
| Maat | ca. 8mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Labradoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€3.00
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | ong. 54 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM65 |
€0.80
| Maat | ca. 11.5X9.5X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cloud Quartz |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE606 |
€5.95
| Maat | ca. 4,4mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Green Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-GAVE |
€0.40
| Maat | ca. 12X8X5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Larvikiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE405 |
€3.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | ong. 200 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM61 |
€8.50
| Maat | ca. 4,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Rainbow Fluoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4R-FLUO |
€3.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Dalmatier Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-DALM |
€3.50
| Maat | ca. 4,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG4R-PAVE |



