Natuursteen strengen hebben we in vele soorten en vaak in verschillende maten. We leveren vanaf 4 verschillende leveranciers. Allemaal prachtige natuurstenen, we hebben ze van super betaalbaar naar de wat duurdere soorten. Hou er rekening mee dat natuurstenen allemaal uniek zijn en in 1 streng kunnen verschillende kleuren voorkomen. Elke levering is weer net iets anders. Zoek je een bepaalde kleur, lichter, donkerder, meer even of juist allemaal verschillende, laat het even weten.
Natuursteen – Labradoriet
€22.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Labradoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTX8R2-LABR |
3 op voorraad
Artikelnummer: NTX8R2-LABR
Categorieën: 8mm, Alle Strengen, Edelstenen, Edelstenen, Labradoriet, Labradoriet - Kralen, Nieuw, Strengen
| Maat | ca. 8mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Labradoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€6.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Unakiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-UNAK |
€6.95
| Maat | ca. 4,1mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Moss Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-MOSS |
€2.85
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-CHER |
€5.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Fancy Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-JASP |
€4.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Red Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM4R-RAVE |
€0.40
| Maat | ca. 12X8X5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Larvikiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE405 |
€4.95
| Maat | ca. 4,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Black Obsidiaan |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-OBSI |
€2.85
| Maat | ca. 4,8mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Sesame Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4R-JASP |



