Wauw, de energie van deze vorm kraal springt uit het scherm. Het prisma model van deze kraal is een prachtige toevoeging aan energetische sieraden of sieraden met een betekenis. De vorm is prachtig gemaakt en van hoogwaardige kwaliteit. Het ontvangen van 2 dezelfde kralen als de kleuring apart is of een mix is bijna onmogelijk. Elke kleur is uniek. Wil je dus oorbellen maken, neem bijvoorbeeld de bergkristal of rookkwarts.
Natuursteen, Energy Prisma – Rookkwarts
€0.75
| Maat | ca. 10X9mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rookkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ENER102 |
15 op voorraad
Artikelnummer: YE-ENER102
Categorieën: Edelstenen, Energy Prisma, Kralen, Losse kralen
| Maat | ca. 10X9mm, (ᴓ 0,8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rookkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Prisma |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-010 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |



