Natuursteen kraaltje in de vorm van een muntje. Klein en geslepen een focal in je sieraad, net dat kleine beetje extra sparkle van de natuur. Deze kleine platte kraaltjes zijn een energitische en mooie toevoeging aan je collectie.
Natuursteen Coin – Roze Aventurijn
€0.40
| Maat | ca. 6-6.5×3.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Roze Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD810 |
20 op voorraad
Artikelnummer: YD810
Categorieën: Aventurijn, Aventurijn - Kralen, Coins, Edelstenen, Edelstenen, Nieuw
| Maat | ca. 6-6.5×3.5mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Roze Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Facet Plat Rond |
Gerelateerde producten
€2.85
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-CHER |
€3.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | ong. 200 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM61 |
€0.40
| Maat | ca. 12X8X5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Larvikiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE405 |
€4.95
| Maat | ca. 4,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Black Obsidiaan |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-OBSI |
€2.95
| Maat | ca. 4,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Black Silk Stone |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-SILK |
€2.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 74 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM64 |
€0.80
| Maat | ca. 11.5X9.5X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cloud Quartz |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE606 |
€0.40
| Maat | ca. 14X10X6.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Picture Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE409 |



