Natuursteen kraaltje in de vorm van een muntje. Klein en geslepen een focal in je sieraad, net dat kleine beetje extra sparkle van de natuur. Deze kleine platte kraaltjes zijn een energitische en mooie toevoeging aan je collectie.
Natuursteen Coin – Myanmar Jade
€0.60
| Maat | ca. 6.5X4.6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Myanmar Jade |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD808 |
20 op voorraad
Artikelnummer: YD808
Categorieën: Coins, Edelstenen, Nieuw
| Maat | ca. 6-6.5×3.5mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Maansteen |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Facet Plat Rond |
Gerelateerde producten
€2.85
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-CHER |
€3.50
| Maat | ca. 4,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG4R-PAVE |
€5.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Picture Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-PICT |
€0.40
| Maat | ca. 14X10X4.6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethyst |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE413 |
€1.80
| Maat | ca. 20.5X7.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Kambaba Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC015 |
€5.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Fancy Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-JASP |
€3.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Dalmatier Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-DALM |
€3.00
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | ong. 54 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM65 |



