Natuursteen kraaltje in de vorm van een muntje. Klein en geslepen een focal in je sieraad, net dat kleine beetje extra sparkle van de natuur. Deze kleine platte kraaltjes zijn een energitische en mooie toevoeging aan je collectie.
Natuursteen Coin – Aquamarijn
€0.60
| Maat | ca. 6-6.5×3.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aquamarijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD814 |
30 op voorraad
Artikelnummer: YD814
Categorieën: Coins, Edelstenen, Nieuw
| Maat | ca. 6-6.5×3.5mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aquamarijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Facet Plat Rond |
Gerelateerde producten
€6.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Unakiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-UNAK |
€3.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | ong. 200 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM61 |
€5.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Picture Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-PICT |
€0.80
| Maat | ca. 11.5X9.5X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cloud Quartz |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE606 |
€3.50
| Maat | ca. 4,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG4R-PAVE |
€5.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Fancy Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-JASP |
€3.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Dalmatier Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-DALM |
€3.00
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | ong. 54 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM65 |



