Deze schatige nugget kralen zijn super leuk om te gebruiken in speelse sieraden. Door hun vorm zijn ze super leuk als focal kralen in een simpele armband of maak een complete armband van deze super kraaltjes. Deze kralen zijn ook als +/- 40cm streng verkrijgbaar.
Natuursteen – Citrien (verhitte amethyst)
€0.30
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Citrien (verhitte amethyst) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC412 |
9 op voorraad
Artikelnummer: YC412
Categorieën: Edelstenen, Nieuw, Nuggets
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Citrien |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Nugget |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 14X10X4.6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethyst |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE413 |
€1.00
| Maat | ca. 14X10X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Agaat Toffie (bijgekleurd) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE503 |
€2.85
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-CHER |
€0.40
| Maat | ca. 14X10X4.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE417 |
€5.95
| Maat | ca. 4,4mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Green Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-GAVE |
€3.50
| Maat | ca. 4,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG4R-PAVE |
€0.80
| Maat | ca. 11.5X9.5X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cloud Quartz |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE606 |
€8.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Snowflake Obsidiaan |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-SNOO |



