Deze leuke edelsteen / natuursteen stenen in de vorm van een konijntje. Deze beestjes zijn super om kado te geven. Je ontvangt een steen in de steensoort die je vind in de titel. De steen kan net anders gekleurd zijn dan die jij op de foto ziet. Je ontvangt 1 stuk intuïtief uitgezocht door ons.
Natuursteen Bunny – Aventurijn
€5.95
| Maat | ca. 26,5X12X19mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Steen |
| Artikelcode | LK2HA21 |
5 op voorraad
Artikelnummer: LK2HA21
Categorieën: Alle Edelstenen, Edelsteen - Mini Carvings, Edelstenen, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Steen |
| Vorm | Konijn |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK102 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK401 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sky Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-SB |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK402 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sheashell (Natural) |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NAT |
€1.00
| Maat | ca. 20X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK503 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LA |



