Miyuki kraaltjes zijn aan de top van de kleine kraaltjes. Ook wel Rocailles genoemd of Seed Beads. Miyuki Rocailles zijn 99% even qua vorm en hebbben een prachtige kleuring. Vaak verkrijgbaar in mode kleuren en veel verschillende tinten. De 8/0 serie is ongeveer 3mm groot en wordt verpakt in 5 gram zakjes, in een 5 gram verpakking zitten ongeveer 175 kralen. Dit kan per kraalsoort anders zijn aangezien bijvoorbeeld metallic kralen zwaarder zijn van zichzelf. Maak er prachtige simpele armbandjes van of ga je verdiepen in bead embroidery en rijgen van patronen.
Miyuki Rocailles 8/0 – Horizon
€1.25
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Horizon |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-M101 |
Uitverkocht
Artikelnummer: MR-8-M101
Categorieën: Kralen, Miyuki Rocailles 8/0, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Horizon |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rocailles |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |



