Miyuki kraaltjes zijn aan de top van de kleine kraaltjes. Ook wel Rocailles genoemd of Seed Beads. Miyuki Rocailles zijn 99% even qua vorm en hebbben een prachtige kleuring. Vaak verkrijgbaar in mode kleuren en veel verschillende tinten. De 8/0 serie is ongeveer 3mm groot en wordt verpakt in 5 gram zakjes, in een 5 gram verpakking zitten ongeveer 175 kralen. Dit kan per kraalsoort anders zijn aangezien bijvoorbeeld metallic kralen zwaarder zijn van zichzelf. Maak er prachtige simpele armbandjes van of ga je verdiepen in bead embroidery en rijgen van patronen.
Miyuki Rocailles 8/0 – Duracoat Opq Columbine
€1.25
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Duracoat Opq Columbine |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-4488 |
2 op voorraad
Artikelnummer: MR-8-4488
Categorieën: Kralen, Miyuki Rocailles 8/0, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Duracoat Opq Columbine |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rocailles |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Cyan |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-108 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |



