Miyuki kraaltjes zijn aan de top van de kleine kraaltjes. Ook wel Rocailles genoemd of Seed Beads. Miyuki Rocailles zijn 99% even qua vorm en hebbben een prachtige kleuring. Vaak verkrijgbaar in mode kleuren en veel verschillende tinten. De 8/0 serie is ongeveer 3mm groot en wordt verpakt in 5 gram zakjes, in een 5 gram verpakking zitten ongeveer 175 kralen. Dit kan per kraalsoort anders zijn aangezien bijvoorbeeld metallic kralen zwaarder zijn van zichzelf. Maak er prachtige simpele armbandjes van of ga je verdiepen in bead embroidery en rijgen van patronen.
Miyuki Rocailles 8/0 – Duracoat Opaque Spring Green
€1.25
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Duracoat Opaque Spring Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-4473 |
11 op voorraad
Artikelnummer: MR-8-4473
Categorieën: Kralen, Miyuki Rocailles 8/0, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Duracoat Opaque Spring Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rocailles |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-010 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |



