Miyuki kraaltjes zijn aan de top van de kleine kraaltjes. Ook wel Rocailles genoemd of Seed Beads. Miyuki Rocailles zijn 99% even qua vorm en hebbben een prachtige kleuring. Vaak verkrijgbaar in mode kleuren en veel verschillende tinten. De 11/0 serie is ongeveer 2mm groot en wordt verpakt in 5 gram zakjes, in een 5 gram verpakking zitten ongeveer 550 kralen. Dit komt neer op ongeveer 70cm aan kralen. Dit kan per kraalsoort anders zijn aangezien bijvoorbeeld metallic kralen zwaarder zijn van zichzelf. Maak er prachtige simpele armbandjes van of ga je verdiepen in bead embroidery en rijgen van patronen.
Miyuki Rocailles 11/0 – Duracoat Opaque Purple
€1.25
| Maat | ca. 2X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 550 stuks |
| Kleur | Duracoat Opaque Purple |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-11-4489 |
9 op voorraad
Artikelnummer: MR-11-4489
Categorieën: Kralen, Maart 2025, Miyuki Rocailles 11/0, MRT - Miyuki Rocailles 11/0, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Duracoat Opaque Purple |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rocailles |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Cyan |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-108 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Rose, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-102 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |



