Miyuki kraaltjes zijn aan de top van de kleine kraaltjes. Ook wel Rocailles genoemd of Seed Beads. Miyuki Rocailles zijn 99% even qua vorm en hebbben een prachtige kleuring. Vaak verkrijgbaar in mode kleuren en veel verschillende tinten. De 11/0 serie is ongeveer 2mm groot en wordt verpakt in 5 gram zakjes, in een 5 gram verpakking zitten ongeveer 550 kralen. Dit komt neer op ongeveer 70cm aan kralen. Dit kan per kraalsoort anders zijn aangezien bijvoorbeeld metallic kralen zwaarder zijn van zichzelf. Maak er prachtige simpele armbandjes van of ga je verdiepen in bead embroidery en rijgen van patronen.
Miyuki Rocailles 11/0 – Ceylon Coral
€0.70
| Maat | ca. 2X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 550 stuks |
| Kleur | Ceylon Coral |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-11-539 |
6 op voorraad
Artikelnummer: MR-11-539
Categorieën: Kralen, Maart 2025, Miyuki Rocailles 11/0, MRT - Miyuki Rocailles 11/0, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Ceylon Coral |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rocailles |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Rose, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-102 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 95st. |
| Kleur | Dark Red |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-020 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |

Miyuki Rocailles 11/0 - Ceylon Antique Ivory Pearl
Miyuki Rocailles 8/0 - Ceylon Antique Ivory Pearl
FirePolish - Coated 1/2 Silver
FirePolish - Coated 1/2 Silver/Plum
FirePolish - Copper - Smoky Topaz
FirePolish - Crystal / Hyacinth AB
FirePolish - Crystal AB
FirePolish - Emerald AB
FirePolish - Light Amethyst AB
FirePolish - Medium Topaz AB
FirePolish - Milky Pink
FirePolish - Milky Pink AB
FirePolish - Milky White AB
FirePolish - Montana Blue
FirePolish - Opaque Cacoa
FirePolish - Peridot AB
FirePolish - Sapphire AB
FirePolish - Silver 1/2
FirePolish - Smoky Topaz AB
FirePolish - Silver-Lined - Aquamarine
FirePolish - Vitral - Teal
FirePolish - Vitral - Sapphire
FirePolish - Coated - Light Rosaline AB
FirePolish - Crystal - Silver-lined
FirePolish - Crystal - White
FirePolish - Light Amethyst AB
FirePolish - Luster - Transparant Light Green
FirePolish - Sapphire - Vitral
FirePolish - Light Smoky Topaz
FirePolish - Matte - Cobol AB
Miyuki Rocailles 8/0 - Blue Sea
Miyuki Rocailles 8/0 - Ceylon Translucent Spice
Miyuki Rocailles 8/0 - Silver-Lined Dyed Aqua
Miyuki Rocailles 8/0 - Silver-Lined Gold
Miyuki Rocailles 8/0 - Silver-Lined Light Gold
Miyuki Rocailles 8/0 - Ceylon White Pearl
Miyuki Rocailles 8/0 - Ceylon Baby Pink
Miyuki Rocailles 8/0 - Light Caramel Ceylon
Miyuki Rocailles 8/0 - Opaque Avocado
Miyuki Rocailles 8/0 - Duracoat Galvanized Gold
Miyuki Rocailles 8/0 - Metallic Dark Bronze
Miyuki Rocailles 8/0 - White Ceylon 

