Sparklin Moon heeft een hoop metalen kralen, kleine en grote, met gewoon gat of extra groot gat. Normaal rond of in aparte modellen. Kralen kunnen verkleuren door de zuurtegraad van je huid. Wil je dit voorkomen, neem dan RVS kralen. Hou je materialen langer mooi door water en andere vloeistoffen te vermijden.
Metalen Kraal, Antiek Goud – Disc Hart
€1.00
| Maat | ca. 6,5X3mm |
| Hoeveelheid | 12 stuks |
| Kleur | Antiek Goud |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | CG002-AG |
3 op voorraad
Artikelnummer: U-CG002-AG
Categorieën: Kralen, Metalen Kralen
| Maat | ca. 6,5X3mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 12 stuks |
| Kleur | Antiek Goud |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Kraal |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |



