Deze super leuke nieuwe printjes zijn hetzelfde te gebruiken als het overige ‘Love Lint’, gebruik een hartjes kraal met groot gat. Of een Rubber Stopper Kraal RVS: ca. 9X4,5mm, (ᴓ 3mm). En maak de leukste armbandjes, super snel.
Love Lint – Dreamer’ Purple – Gold
€0.95
| Maat | ca. 10mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Paars met Goud |
| Materiaal | Katoen |
| Soort | Lint |
| Artikelcode | LL086 |
11 op voorraad
Artikelnummer: LL086
Categorieën: Love Lint, Nieuw, Rijgmateriaal
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Autumn Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK211 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Bright Neon Orange |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD105 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | HotPink |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK004 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD506 |
€2.00
| Maat | ca. 0,35mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.35mm |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Ivory White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD002 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Cerise |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK005 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Winter Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK214 |



