Deze mini Ibiza kwastjes zijn extra fluffy, met een lengte van 1.5cm zijn ze ook nog is super schattig. Ze zijn klein en hebben al een oogje eraan, super handig in gebruik en ze maken je Boho inspired sieraden helemaal af.
Kwastje Ibiza Fluffy, Goud – Sunshine Yellow
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Sunshine Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | FLK202 |
2 op voorraad
Artikelnummer: FLK202
Categorieën: Kwastjes Ibiza, Nieuw
| Maat | ca. 15mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Sunshine Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Sunshine Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W212 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Burnt Coral Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W108 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W101 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Seashell Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W105 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W303 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Persimmon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W207 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W102 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bleached Aqua |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W306 |



