Deze mini Ibiza kwastjes zijn extra fluffy, met een lengte van 1.5cm zijn ze ook nog is super schattig. Ze zijn klein en hebben al een oogje eraan, super handig in gebruik en ze maken je Boho inspired sieraden helemaal af.
Kwastje Ibiza Fluffy, Goud – Freesia Yellow
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Freesia Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | FLK118 |
1 op voorraad
Artikelnummer: FLK118
Categorieën: Kwastjes Ibiza, Nieuw
| Maat | ca. 15mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Freesia Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W205 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bright Peach |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W203 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Persimmon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W208 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W216 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W214 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Sunshine Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W211 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Persimmon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W207 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bleached Aqua |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W306 |



