Deze speciaal 18k gold plated hangers worden gemaakt met de nieuwste technologie in plating. De dunne laag echt goud die aangebracht word zit goed vast vanwege de manier van platen. Let op, het blijft een dun laagje wat erop zit. Dit kan eraf slijten door bepaalde stoffen die zitten in beauty producten, schoonmaak middelen en je eigen zuurtegraad. Vermeid dus contact met bepaalde soorten water, ook het sporten en slapen wordt altijd afgeraden.
Ion Plating(IP) Stainless Steel – Bedel, Maan&Zon
€2.95
| Maat | ca. 22X15X2,5mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | STK513 |
2 op voorraad
Artikelnummer: STK513
Categorieën: Bedels, Bedels, Gold-plated RVS & Gold-filled, Mei 2025, Nieuw, Stainless Steel
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Ovaal |
Gerelateerde producten
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-O |
€0.40
| Maat | ca. 10X7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD108 |
€0.55
| Maat | ca. 9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD102 |
€0.75
| Maat | ca. 12X10mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | #REF! |
| Artikelcode | XB406 |
€0.20
| Maat | ca. 7X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD113 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-C |
€0.25
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD117 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-A |



