Met deze inspiratiemix heb je alle kralen in huis om deze ketting zelf na te maken. De mix is samengesteld met precies de kralen uit het voorbeeldontwerp, zodat je eenvoudig dezelfde look en kleurencombinatie kunt creëren. Je hoeft alleen nog zelf draad, afwerking en eventueel tools toe te voegen om de ketting compleet te maken. Perfect voor iedereen die dit ontwerp graag zelf wil namaken.
Inspiratie Mix – Berry Blossom
€5.26
| Maat | Mix |
| Hoeveelheid | Mix |
| Kleur | Berry Blossom |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | INSP134-MIX |
3 op voorraad
Artikelnummer: INSP134-MIX
Categorieën: Acryl - Candy Beads, Candy Beads - 12mm, Candy Beads - 14mm, Candy Beads - Nuggets, Candy Beads – 15mm>, Candy Beads – Cube, Candy Beads – Rondelle, DIY Pakketten, Kralen, Mei 2026, Nieuw
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-010 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Cyan |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-108 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |















