Deze prachtige connecter bedels i gemaakt van RVS, helemaal de rage op dit moment. Deze bedels kunnen niet missen in je assortiment. Verkrijgbaar in Stainless Steel en Gold-plated Stainless steel. Super kwaliteit en geweldig voor het maken van persoonlijke armbandjes in combinatie met satijnkoord bijvoorbeeld.
Initial Connector, RVS – B
€1.95
| Maat | ca. 12X8.0mm, (ᴓ 0.8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Link |
| Artikelcode | INTC-B |
4 op voorraad
Artikelnummer: INTC-B
Categorieën: Bedels, Initial Charms, Nieuw
| Maat | ca. 12X8.0mm, (ᴓ 0.8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Link |
| Vorm | Plat Rond |
Gerelateerde producten
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-O |
€0.45
| Maat | ca. 11x9mm, (ᴓ 1.3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XB513 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-I |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-K |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-D |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-H |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-F |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-C |



