Acryl kralen in een super gave Imitatie Gemstone Look. Deze kralen lijken op de Edelstenen maar hebben natuurlijk in deze geweldige kleuren geen ‘echte’ versie. Ze zijn erg licht qua gewicht, super voor aan een sleutelbos, tashanger of telefoonkoord.
Imitatie Gemstone – Marble Beige Translusent
€1.00
| Maat | ca. 8mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | 25 stuks |
| Kleur | Marble Beige Translusent |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACR824 |
27 op voorraad
Artikelnummer: ACR824
Categorieën: Candy Beads - 8mm, Kralen, Kunststof Kralen, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Marble Beige Translusent |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Rose, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-102 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |



