| Gewicht | 16 – 22 gram |
|---|---|
| Afmeting | ca. 2,3cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Hematoide Kwarts |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Vorm | Knuffelsteen |
| Vindplaats | Madagaskar |
Hematoide Kwarts – Knuffelsteen
€4.00
| Gewicht | 16 – 22 gram |
| Maat | ca. 2,3cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Hematoide Kwarts |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF38 |
28 op voorraad
Artikelnummer: EDEL-KNUF38
Categorieën: Alle Edelstenen, Edelstenen, Knuffelstenen, Nieuw
Gerelateerde producten
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LA |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK302 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sky Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-SB |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sheashell (Natural) |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NAT |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€1.00
| Maat | ca. 20X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK503 |
€2.00
| Maat | ca. 0,25mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.25mm |





