Hematiet is een semi edelsteen, het wordt vaak gemaakt van een metaalerts en geperst tot kraal. De samenstelling van hematiet is sterk en vaak ook kleurvast. Al zijn sommige platings wat lastiger. Met het platen kunnen deze bijvoorbeeld aan elkaar vast blijven zitten en als het juist gedroogd is. Qua kleuring houdt deze kleur het goed in vele omstandigheden. Toch is het niet fijn om met dit soort materialen te douche, zwemmen of in de zee te springen.
Hematiet Facet – Goud-kleurig
€9.95
| Maat | ca. 2,3mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ca. 120 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM40 |
5 op voorraad
Artikelnummer: NT-HEM40
Categorieën: Alle Strengen, Edelstenen, Hematiet, Kralen, Nieuw, Strengen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Facet |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-010 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |



