Deze hematiet spacer past perfect bij de TUBE kralen. Maak de nieuwste rage armband voor de zomer van 2022 toeslaat.
Hematiet Disc – Golden
€1.00
| Maat | ca. 8X2mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ca. 18 stuks |
| Kleur | Golden |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE125 |
18 op voorraad
Artikelnummer: TUBE125
Categorieën: Alle Tube Items, Edelstenen, Kralen, Metalen Kralen, Nieuw, Tube Kralen, Tube Kralen - Tussenstukjes
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Golden |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Spacer |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 95st. |
| Kleur | Dark Red |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-020 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Rose, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-102 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |



