Deze disc kralen van hematiet zijn super leuk voor tussen je katsuki kraaltjes van 6mm. Bijna exact dezelfde maat zijn ze waardoor ze een leuk accent geven aan je gekleurde disc kralen.
Hematiet Disc – Antiek Zilver
€1.00
| Maat | ca. 5,9X2mm, (ᴓ 2,5mm) |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TAF209 |
18 op voorraad
Artikelnummer: T-TAF209
Categorieën: Alle Tube Items, Kralen, Metalen Kralen, Tube Kralen, Tube Kralen - Tussenstukjes
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Golden |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Cyan |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-108 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | NovajoWhite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-203 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |



