Deze geweldige Vlinder Hangers zijn licht qua gewicht en een beetje buigzaam. Verkrijgbaar in RVS, Gold-plated RVS en Metallic RVS plated. Prachtige plating en fijne style. Deze hangers kunnen snel krassen. (Tip: Als je ze op een tafel hebt liggen, sleep ze niet over de tafel heen om op te pakken).
Hanger Filigraan, Vlinder – Gold-Plated
€0.90
| Maat | ca. 25,8X17,5X0,3mm, (ᴓ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Gold-Plated |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Filigraan |
| Artikelcode | STL907 |
16 op voorraad
Artikelnummer: STL907
Categorieën: Alle bedels, Bedels, Nieuw, Vlinder bedels
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Gold-Plated |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Filigraan |
| Vorm | Vlinder |
Gerelateerde producten
€0.60
| Maat | ca. 14X11mm, (ᴓ 1.5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XB411 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-F |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-D |
€0.35
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD118 |
€0.25
| Maat | ca. 7X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD114 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-M |
€0.55
| Maat | ca. 9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD102 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-P |





