Deze leuke betaalbare kralen kunnen overal tussen, het geeft een chique effect met een parelmoer finish. Strengen zijn bijna 80cm lang, met daaraan ongeveer 140 kralen. Genoeg kralen om het een en ander mee te maken.
Glasparel – White
€1.50
| Maat | ca. 8mm (ᴓ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | ong. 95st. |
| Kleur | White |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | HY-8D-01 |
1 op voorraad
Artikelnummer: HY-8D-01
Categorieën: Glasparels, Kralen
| Maat | ca. 6mm (ᴓ 1,2mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 140st. |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | NovajoWhite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-203 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |



