Bicones zijn een leuke afwisseling tot je rond kraal, deze kraal ziet eruit als 2 piramides op elkaar geplakt. Een ruit vorm alleen dan iets dikker. Bicones kunnen gebruikt worden zoals elke ronde kraal. Gebruik ze als afwisseling voor een speels effect. Metallic plated kleuren kunnen naar verloop van tijd hun kleur verliezen, dit is afhankelijk hoe ermee om word gegaan en de zuurtegraad van de huid.
Glaskraal, Bicone – Transparant Orange
€1.00
| Maat | ca. 4mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90 stuks |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | GLB54 |
13 op voorraad
Artikelnummer: GLB54
Categorieën: Glaskralen, Kralen, MEI - Glaskralen, Mei 2025, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Bicone |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |



