6mm
FirePolish – Saturated Lavender
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Saturated Lavender |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-06-29565AL |
3 op voorraad
Artikelnummer: FP1-06-29565AL
Categorieën: 6mm, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Saturated Lavender |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€1.45
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Dark Plum |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79083MJT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Brass Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0174JT |
€1.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Neutral Gray |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B06 |
€1.80
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Luster - Transparant Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-LN00030 |
€1.60
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-00030 |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79080MJT |
€1.30
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Jet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-M23980 |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Purple |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79021MJT |








