FirePolish kralen uit Tsjechie, deze kralen zijn van hoge kwaliteit. Met talloze mooie kleuren en hun uniforme vorm is deze kraal een mooie toevoeging voor je collectie. Gebruik hem zo of in combinatie met Rocailles. Een perfecte bling voor heel veel projecten.
FirePolish – Jet AB
€1.45
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Jet AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-X23980 |
5 op voorraad
Artikelnummer: FP1-03-X23980
Categorieën: 3mm, Kralen, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Jet AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Cyan |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-108 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-010 |



