6mm
FirePolish – Elephant Bone
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Elephant Bone |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-06-83539 |
9 op voorraad
Artikelnummer: FP1-06-83539
Categorieën: 6mm, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Elephant Bone |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-L23980 |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Dark Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79082MJT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79031MJT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Brass Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0174JT |
€1.80
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Opal Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-M71010 |
€1.60
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-00030 |
€1.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Tawny Port |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B02 |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Metalic Gold Iris |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0161 |









