6mm
FirePolish – Elephant Bone
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Elephant Bone |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-06-83539 |
9 op voorraad
Artikelnummer: FP1-06-83539
Categorieën: 6mm, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Elephant Bone |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€1.35
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Metallic Bronze Copper |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0178JT |
€1.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Grenadine |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B01 |
€1.80
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Opal Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-M71010 |
€1.80
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Luster - Transparant Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-LN00030 |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Jet AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-X23980 |
€1.75
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Tanzanite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-20510 |
€1.70
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Sapphire |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-30040 |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Metalic Gold Iris |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0161 |








