FirePolish kralen uit Tsjechie, deze kralen zijn van hoge kwaliteit. Met talloze mooie kleuren en hun uniforme vorm is deze kraal een mooie toevoeging voor je collectie. Gebruik hem zo of in combinatie met Rocailles. Een perfecte bling voor heel veel projecten.
FirePolish – Coated Chrysolite AB
€1.00
| Maat | ca. 4mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | 50 stuks |
| Kleur | Coated Chrysolite AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-04-K1105 |
3 op voorraad
Artikelnummer: FP1-04-K1105
Categorieën: 4mm, Kralen, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 4mm, (ᴓ 0,8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 stuks |
| Kleur | Coated Chrysolite AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Cyan |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-108 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | NovajoWhite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-203 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |



