6mm
FirePolish – Chartreuse
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Chartreuse |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-06-84000 |
10 op voorraad
Artikelnummer: FP1-06-84000
Categorieën: 6mm, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Chartreuse |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Jet AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-X23980 |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79080MJT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Purple |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79021MJT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Dark Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79082MJT |
€1.35
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Metallic Bronze Copper |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0178JT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79031MJT |
€1.80
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Opal Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-M71010 |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Chalk/Lava Red |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0189JT |











