6mm
FirePolish – Chartreuse
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Chartreuse |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-06-84000 |
10 op voorraad
Artikelnummer: FP1-06-84000
Categorieën: 6mm, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Chartreuse |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Metalic Gold Iris |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0161 |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Purple |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79021MJT |
€1.30
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Jet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-M23980 |
€1.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Grenadine |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B01 |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-L23980 |
€1.65
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Alabaster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-02010 |
€1.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Tawny Port |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B02 |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Dark Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79032MJT |







