Facet Rondelle zijn de meest gebruikte kraaltjes voor leuke classy elastische armbandjes. Ze zijn ook erg leuk als tusssenkraaltje voor extra bling-effect.
Facet Rondelle – Salmon
€2.95
| Maat | ca. 8X6mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 72st. |
| Kleur | Salmon |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR8-104 |
1 op voorraad
Artikelnummer: FR8-104
Categorieën: 8x6mm, Facet Rondelle, Kralen
| Maat | ca. 8X6mm (ᴓ 1,5mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 72st. |
| Kleur | Salmon |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rondelle |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | NovajoWhite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-203 |

S-Lon Bead Cord - Montana
Veterklem - Antraciet - 7-rij Miyuki-weefarmband
Veterklem - Goud-kleurig - 11-rij Miyuki-weefarmband
S-Lon Bead Cord - Light Orchid
Veterklem - Antraciet - 5-rij Miyuki-weefarmband
S-Lon Bead Cord - Dark Lavender
Veterklem - Goud-kleurig - 9-rij Miyuki-weefarmband
Veterklem - Antiek Zilver - 5-rij Miyuki-weefarmband 

