RVS connectors met een spray painting. Deze leuke tussenstukken kun je ook gebruiken als bedeltje.
Etched Connector – Heart Soft Pink
€0.40
| Maat | ca. 20X5mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Soft Pink |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Connector |
| Artikelcode | STL804 |
10 op voorraad
Artikelnummer: STL804
Categorieën: Alle bedels, Bedels, Bedels
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Soft Pink |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Connector |
| Vorm | Plat rond |
Gerelateerde producten
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-P |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-O |
€0.60
| Maat | ca. 14X11mm, (ᴓ 1.5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XB411 |
€0.35
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD112 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-J |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-A |
€0.20
| Maat | ca. 7X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD113 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-N |



