| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Rutielkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Vorm | Rond |
Edelsteen Armband – Rutielkwarts, 6mm
€12.95
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rutielkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-RUTI-6 |
4 op voorraad
Artikelnummer: ARMB-RUTI-6
Categorieën: Edelsteen Armbanden, Home & Giving, Sieraden
Gerelateerde producten
€3.95
| Maat | ca. 5mm, 21cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST05 |
€17.95
| Maat | ca. 2,5mm, 24cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST22 |
€12.95
| Maat | ca. 2,5mm, 24cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST21 |
€6.95
| Maat | ca. 2,5mm, 24cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Semi Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST20 |
€8.95
| Maat | ca. 35mm |
| Hoeveelheid | 1 paar |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Oorbel |
| Artikelcode | PRLEAR |
€4.95
| Maat | ca. 5mm, 20,5cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST07 |
€7.95
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rhodoniet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-RHOD-6 |
€7.50
| Maat | ca. 7mm, 21cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST04 |



