| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Lepidoliet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Vorm | Rond |
Edelsteen Armband – Lepidoliet, 6mm
€7.95
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Lepidoliet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-LEPI-6 |
3 op voorraad
Artikelnummer: ARMB-LEPI-6
Categorieën: Edelsteen Armbanden, Edelstenen, Home & Giving, Lepidoliet, Lepidoliet - Sieraden, Sieraden
Gerelateerde producten
€7.50
| Maat | ca. 3mm, 44cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST14 |
€7.95
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rhodoniet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-RHOD-6 |
€12.95
| Maat | ca. 2,5mm, 24cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST21 |
€4.95
| Maat | ca. 7mm, 22cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST09 |
€8.95
| Maat | ca. 35mm |
| Hoeveelheid | 1 paar |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Oorbel |
| Artikelcode | PRLEAR |
€7.50
| Maat | ca. 8mm, 21cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST02 |
€5.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-8-ROSE |
€4.95
| Maat | ca. 8mm, 21cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST01 |



