Miyuki Delica’s zijn bij uitstek de beste kralen als het gaat om weefbandjes en de peyote steek. Deze kralen vallen mooi in elkaar door hun vierkanten eigenschappen. Doordat ze allemaal uniform qua maat zijn, zijn ze perfect voor projecten met kleine kraaltjes onder andere bead-embroidery en overige patroon werkjes. Dit zijn zakjes van ongeveer 2 gram. Je kunt hierdoor een hoop kleurtjes verzamelen en leuke armbandjes maken zonder meteen veel voorraad te hebben. Perfect voor een beginner of als je veel verschillende kleuren wilt gaan gebruiken.
Delica®, 11/0 – Galvanized Silver
€2.85
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Galvanized Silver |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0035-2gr |
11 op voorraad
Artikelnummer: DB0035-2gr
Categorie: Miyuki Delica 11/0
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Galvanized Silver |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Cillinder |
Gerelateerde producten
€1.10
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined Rainbow Medium Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0055-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined Beige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0069-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined Lilac AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0074-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined Smoke |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0064-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined Rainbow Light Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0083-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined Aqua |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0079-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined White |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0066-2gr |
€1.20
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Iris Khaki |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0007-2gr |



