Deze tube kralen kun je leuk met elkaar combineren in een armband. Je hebt 6 kralen nodig om deze armband te maken. Maak hem in elke kleur combinatie die je kunt bedenken. Stop er een plat kraaltjes tussen elke tube voor een extra leuk effect en de juist maat. One size fits all bij deze tube kraal armband.
Curved Tube – Dark Turquoise Green
€0.15 Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.06Huidige prijs is: €0.06.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (ᴓ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Dark Turquoise Green |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE202 |
585 op voorraad
Artikelnummer: TUBE202
Categorieën: Alle Tube Items, Kralen, Nieuw, Tube Kralen, Tube Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Dark Turquoise Green |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Tube |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |





