Deze tube kralen kun je leuk met elkaar combineren in een armband. Je hebt 6 kralen nodig om deze armband te maken. Maak hem in elke kleur combinatie die je kunt bedenken. Stop er een plat kraaltjes tussen elke tube voor een extra leuk effect en de juist maat. One size fits all bij deze tube kraal armband.
Curved Tube – Dark Olive Green
€0.15 Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (ᴓ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Dark Olive Green |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE213 |
268 op voorraad
Artikelnummer: TUBE213
Categorieën: Alle Tube Items, Kralen, Nieuw, Tube Kralen, Tube Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Dark Olive Green |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Tube |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |





