Cabochons zijn een leuke toevoeging aan elke sieraad, koop een kastje met daarbijhorende cabochon en lijm deze erin. Er zijn meerdere soorten kastjes in vele maten. De stenen zijn er in nog meer verschillende soorten. Met het bestellen van stenen en kastjes, zullen we altijd checken of het past, natuurstenen kunnen qua maat net iets afwijken.
Cabochon, Natuursteen – Imitatie Turquoise
€1.00
| Maat | ca. ᴓ 14mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Turquoise |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | HE409 |
7 op voorraad
| Maat | ca. ᴓ 14mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Turquoise |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Cabochon |
| Vorm | Plat Rond |
Gerelateerde producten
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crystal Blue Shade |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD009 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Air Blue Opal |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD008 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White Opal |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD003 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cyclamen Rose Opal |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD012 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Silk Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD203 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Peach |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD204 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Lavender Lilac |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD209 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Jais White Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD301 |



