Prachtige bolhouder gemaakt van hout met een interessant ontwerp. Deze houder is geschikt voor bollen van 50mm of groter. Kleiner kan natuurlijk, maar dan valt hij een beetje weg. Deze houder is alleen LOS te bestellen. Je ontvangt nog steeds bij aankoop van een bol, standaard een bolhouder van de serie EDEL-DISPLAY-01 of EDEL-DISPLAY-02 gratis.
Bolhouder – Lotus Mini
€5.95
| Gewicht | 16 gram |
| Maat | ca. 80X21mm, (ᴓ 33mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Hout |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Display |
| Artikelcode | EDEL-DISPLAY-03 |
18 op voorraad
Artikelnummer: EDEL-DISPLAY-03
Categorieën: Alle Edelstenen, Edelstenen Display's, Nieuw
| Gewicht | 16 gram |
|---|---|
| Afmeting | ca. 80X21mm, (ᴓ 33mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Hout |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Display |
| Vorm | Houder |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK402 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK302 |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK401 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Nile Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NI |
€2.00
| Maat | ca. 0,25mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.25mm |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-TQ |



